Location

Jana Kochanowskiego 130, 80-405 Gdańsk
Napisz do nas
Zadzwoń do nas:+48 570 854 886
Adres:Jana Kochanowskiego 130, 80-405 Gdańsk

Serwis Spawarek

Spawarka BLINK z podajnikiem drutu

Posiadamy stały magazyn części eksploatacyjnych do urządzeń laserowych.

Usługi świadczone przez nasz personel są na najwyższym poziomie.

Części eksploatacyjne i serwisowe na terenie polski dostarczamy do klienta nawet w 24h (w dni robocze). Nasza elastyczność pozwala na szybką i sprawną reakcję.

Spawarka laserowa to najnowocześniejsza technologia już dostępna dla każdego użytkownika. Wykwalifikowana kadra zapewnia naszym odbiorcom szkolenia z zakresu obsługi, konserwacji i użytkowania urządzeń laserowych BLINK. Technologia ta jest bardzo dobrym rozwiązaniem gdzie problemem jest np. spawanie aluminium, czy cienkich blach ze stali nierdzewnej czy kwasoodpornej.

Wielu naszych klientów docenia przyjazny sposób i profesjonalne podejście podczas wykonywanej przez nas usługi serwisowej.

Okresowa obsługa serwisowa maszyn jest prosta i intuicyjna. Nasi specjaliści bez problemu przeszkolą z tego typu czynności każdego klienta który nam zaufał.

Nasze spawarki laserowe nie wymagają obowiązkowej okresowej usługi serwisowej.
Uszkodzenia zewnętrzne przy prawidłowym użytkowaniu praktycznie się nie zdarzają.
Spawarki laserowe dzięki intuicyjnemu oprogramowaniu i prostej budowie są bardzo łatwe do obsługi i nie wymagają długich i skomplikowanych szkoleń.

Dzięki długiemu i elastycznemu przewodowi możemy spawać praktycznie na każdej powierzchni w każdej płaszczyźnie, bez konieczności przenoszenia laserów. Maszyna nie wymaga specjalnych dodatkowych narzędzi do naprawy uszkodzonych lub zużytych soczewek, szkieł ochronnych czy końcówek miedzianych w pistolecie.

Lasery używane w maszynach są bardzo wydajne i bezawaryjne. Lasery te, mogą być używane w przemyśle podczas profesjonalnego zastosowania w pracy ciągłej bez obawy o nadmierne zużycie źródła spawarki laserowej.

Ręczne spawarki laserowe z uwagi na szybkość pracy i niskie koszty obsługi są przyszłościąbranży spawalniczej.

Nasi eksperci mają opanowane spawanie laserowe do perfekcji dzięki temu mogą pomóc w wyborze odpowiednich laserów spawających dostosowanych do różnych potrzeb i budżetów. Nasze spawarki laserowe są wykonane z komponentów renomowanych topowych firm na świecie, dzięki temu mamy pewność długiej i bezawaryjnej pracy.

Ewentualna naprawa maszyn może być wykonana u nas lub u klienta na miejscu.

Przemysłowe spawanie laserowe nie jest technologią, która nadaje się do grawerowania czy naprawy biżuterii. Usługi grawerowania wykonuje się dedykowanymi maszynami przeznaczonymi do tego typu prac.